Predstavujeme Vám Shell FuelSave
Číslo SMART karty:
0000 0000
Stav SMART bodov
k 01/01/2013
1000
 
Zobrazit' aktuálny stav
SMART bodov
 
Vážená pani, vážený pán,

práve uvádzame na trh palivá Shell FuelSave - nové štandardné palivá vo variantoch Natural 95 a Diesel. Chceme, aby ste ako člen SMART klubu boli medzi prvými, kto sa o tom dozvie.

Palivá boli vyvinuté a testované našimi vedcami v laboratóriách Shell. Vďaka novej technológii SEI (Shell Efficiency Improver) Vám nové palivá pomôžu ušetriť až 1 liter paliva na nádrži * už od prvého natankovania. A to za rovnakú cenu ako doteraz.

Zistite viac o palivách Shell FuelSave. Dozviete sa, ako aj by koľko ste mohli ušetriť pomocou našej špeciálnej kalkulačky a so šikovnými tipmi na úsporu paliva.

A pri najbližšom tankovaní sa nezabudnite uistiť, že zbierate SMART body aj s novými palivami Shell FuelSave.

Váš SMART tím
 
 
* Platí pre minimálny objem nádrže a natankovanie aspoň 50 litrov paliva. Porovnané v podmienkach mestskej premávky medzi naším doteraz predávaným palivom Shell Natural 95 a naším novým palivom Shell FuelSave Natural 95; a medzi naším doteraz predávaným palivom Shell Diesel Extra a naším novým palivom Shell FuelSave Diesel. Zníženie spotreby sa môže líšiť v závislosti od typu vozidla, jazdných podmienok a štýlu jazdy.